• In English
 • Олег Уруський провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом КНР в Україні Фань Сяньжунем
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 15 квітня 2021 року о 18:59

  15 квітня Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Фань Сяньжунем.

  «Під час робочої зустрічі, яка пройшла в теплій та дружній атмосфері, обговорили питання розвитку та поглиблення співпраці між нашими державами», – зазначив Олег Уруський.

  Глава Мінстратегпрому розповів Послу про поточний стан процесу становлення новоствореного Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України та плани реформування вітчизняної оборонно-промислової галузі.

  Олег Уруський наголосив на важливості подальшого розвитку торговельно-економічної співпраці між країнами: «Китай посідає перше місце в структурі товарообігу України, а це 15,42 млрд дол. за підсумками 2020 року».

  Зі свого боку Фань Сяньжун зазначив, що між Україною та КНР закладено міцний фундамент для поглиблення двосторонньої співпраці. Зокрема, діє Комісія зі співробітництва між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки, а також низка профільних галузевих підкомісій та робочих груп.

  «Цей потенціал необхідно розвивати. Китайський ринок динамічно зростає і відкритий для України», – сказав Фань Сяньжун.

  Посол також наголосив, що Китай визнає суверенітет та територіальну цілісність України і ця позиція Пекіну залишається незмінною.

  У ході зустрічі сторони обговорили питання військово-технічного співробітництва. Відзначили, що цей сегмент має важливе значення для розвитку взаємин між державами. Висловили спільну позицію, що українсько-китайська військово-технічна співпраця має розвиватися на основі взаємовигоди.

  На завершення зустрічі Віце-прем’єр-міністр України та Надзвичайний і Повноважний Посол КНР наголосили на необхідності пожвавлення роботи зазначеної українсько-китайської Комісії.

  Олег Уруський провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом КНР в Україні Фань Сяньжунем Олег Уруський провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом КНР в Україні Фань Сяньжунем Олег Уруський провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом КНР в Україні Фань Сяньжунем Олег Уруський провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом КНР в Україні Фань Сяньжунем