• In English
 • Миколаївські аудитори за дев’ять місяців 2019 року забезпечили відшкодування втрат державних ресурсів на суму понад 39,7 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 04 жовтня 2019 року о 09:36

  За січень-вересень 2019 року фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області провели 33 ревізії та 9 державних фінансових аудитів.

  За результатами ревізій виявлено порушень законодавства, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 55,6 млн гривень, з урахуванням минулих періодів забезпечено відшкодування втрат на суму понад 39,7 млн гривень.

  Під час державних фінансових аудитів встановлено неефективних управлінських дій чи рішень та ризикових операцій, що призвели (можуть призвести) до упущених вигод, непродуктивних витрат на суму 278 млн грн. Отримано додатковий економічний ефект від прийнятих об’єктами контролю рекомендацій аудиторів на суму 15,6 млн грн.

  Окрім того, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано 5 інформацій про виявлені операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму понад 9,5 млн грн.

  За результатами розгляду матеріалів контрольних заходів розпочато шість досудових розслідувань, долучено до кримінальних проваджень п’ять матеріалів та повідомлено про підозру чотирьом особам. Притягнуто до адміністративної відповідальності 50 посадових осіб об’єктів контролю.