• In English
 • Ганна Новосад вітає з Днем освітян та закликає приєднатись до флешмобу #ДякуюВчителю
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 04 жовтня 2019 року о 09:57

  Міністр освіти і науки Ганна Новосад привітала з Днем освітян і закликала подякувати своїм вихователям, вчителям, майстрам, викладачам, а також  розповісти про це в соцмережах у межах флешмобу #ДякуюВчителю. Про це йдеться у відео, оприлюдненому на сайті МОН сьогодні, 4 жовтня 2019 року.

  «Просте, щире і справжнє дякую. Це перше, що спадає мені на думку, коли я згадую своїх вчителів та викладачів. Коли я, наприклад, згадую свою вчительку української мови та літератури Людмилу Войтюк з Ладижинської загальноосвітньої школи чи свого крутого вчителя історії Якова Гольденберга, який навчав мене в Українському гуманітарному ліцеї в Києві, чи викладача порівняльного конституційного права, а тепер президента Києво-Могилянської академії Андрія Мелешевича», — розповідає Ганна Новосад.

  Далі вона зазначає, що «зараз ми надзвичайно мало знаходимо можливостей і часу подякувати тим, хто зробив великий внесок у наше життя, в розвиток наших особистостей і продовжує це робити для наших дітей».

  У зв’язку із цим Міністр і закликає приєднатись до флешмобу #ДякуюВчителю.

  Алгоритм простий:

  - напишіть смс, рукописного листа, е-мейл чи зробіть телефонний дзвінок зі щирою подякою вихователю, вчителю, майстру, викладачу — освітянину, що вплинув на вас чи становлення ваших дітей;

  - зафіксуйте на фото чи відео, як дякуєте своєму вчителю, та напишіть допис чи зробіть сторіз про цих педагогів із хештегом #ДякуюВчителю та закликом для більшої кількості людей приєднатися до акції.

  «Давайте разом подякуємо нашим освітянам за той внесок, який вони роблять у наше життя. Зі святом!» — завершує відео Ганна Новосад.

  Відео: https://www.youtube.com/watch?v=2swcAMewF1k

  Нагадуємо, що Міністр Ганна Новосад особисто зустрінеться з кожним очільником обласних управлінь освіти для узгодження дій у освітній реформі.