• In English
 • Керівництво Місоцполітики бере участь у 63-й сесії Комісії ООН зі становища жінок
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 12 березня 2019 року о 12:31

  З 11 до 22 березня 2019 року українська делегація на чолі з заступником Міністра соціальної політики України Наталією Федорович бере участь у 63-й сесії Комісії ООН зі становища жінок (КСЖ), яка відбувається у штаб-квартирі ООН (м. Нью-Йорк, США).

  Пріоритетна тема заходу – „Соціальний захист, доступ до державних послуг та сталої інфраструктури для забезпечення рівності жінок і чоловіків та розширення можливостей дівчат і жінок”.

  Відбувся сайд-івент  у тематичному блоці з питань резолюції Ради Безпеки ООН 1325 „Azov Sailors’ Women” (укр. „Жінки азовських моряків”). Захід присвячений питанням, охопленим резолюцією Ради Безпеки ООН 1325 „Жінки, мир, безпека” – активізації участі жінок у попередженні, врегулюванні та подоланні конфліктів та дотримання міжнародно-правових норм стосовно прав та захисту жінок і дівчат.

  У фокусі уваги – українські жінки, що безпосередньо постраждали внаслідок чергового етапу російської агресії проти України. Мова йде про родичів українських моряків, які були захоплені в полон російськими силовиками під час збройного інциденту в Чорному морі 25 листопада 2018 року.

  Передбачено виступ заступника Міністра Наталії Федорович під час Інтерактивного діалогу на тему „Створення альянсів для систем соціального захисту, доступу до державних послуг та стабільної інфраструктури для забезпечення рівності чоловіків та жінок,  розширення можливостей жінок та дівчат” та під час Інтерактивного діалогу на високому рівні на тему „Прискорення виконання Пекінської декларації та Платформи дій: підготовка до огляду та оцінки" Пекін + 25”.