• In English
 • Кандидатури ветеранів для участі в археологічних розкопках у Грузії передано до розгляду приймаючій стороні, - Ірина Фріз
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 18 червня 2019 року о 18:16

  Кандидатури чотирьох ветеранів, які першими подали інформацію про себе і заяву для участі в археологічних розкопках у грузинському місті Калакеві на електронну адресу Мінветеранів, передано на розгляд приймаючої сторони.

  «Ми поінформували також про це голову Громадської ради Дмитра Шатровського та голову Ради ветеранів Володимира Лагуту», - наголосила Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз.

  Ініціатором програми є Національне агентство зі збереження культурної спадщини Грузії. Візит українських ветеранів буде відбуватися за підтримки Міністерства у справах ветеранів України. Наступним кроком, після узгодження кандидатів для участі у програмі, буде визначення періоду щодо їх залучення, про що буде повідомлено додатково. За попередніми даними, це буде десять днів у період з 27 червня по 27 липня.

  «Фінансові витрати під час перебування покриватиме приймаюча сторона, а переліт – Міністерство у справах ветеранів України», - повідомила Ірина Фріз.