• In English
 • Івано-франківські аудитори протягом 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму 36,6 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 28 січня 2021 року о 13:17

  Фахівці управління західного офісу Держаудитслужби в Івано-Франківській області впродовж 2020 року провели 30 ревізій, 7 державних фінансових аудитів.

  Проведеними контрольними заходами виявлено порушень законодавства, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 137,7 млн грн.

  За результатами вжитих заходів аудиторами забезпечено усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 36,6 млн грн.

  До правоохоронних органів передано матеріали 11 контрольних заходів, відкрито 4 кримінальних провадження, вручено 2 письмових повідомлення про підозру, матеріали 6  контрольних заходів долучено до кримінального провадження.

  За допущені фінансові порушення 31 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності, 1 особу притягнуто до матеріальної відповідальності, прийнято 9 управлінських рішень, з яких 5 – за результатами аудитів.

  До підприємств та установ, де виявлені порушення, у 2 випадках застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

  Окрім того, під час державних фінансових аудитів встановлено неефективних управлінських дій чи рішень та ризикових операцій, що призвели (можуть призвести) до упущених вигод, непродуктивних витрат на суму 86,5 млн грн.

  За результатами державних фінансових аудитів враховано 47 пропозицій, за якими отримано додаткового результату (економічний ефект) на суму 15,38 млн гривень.

  Випадків притягнення працівників управління до відповідальності за порушення вимог антикорупційного законодавства в звітному періоді немає.