• In English
 • Ігор Петрашко взяв участь в українсько-британському форумі

  16 грудня Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко взяв участь в українсько-британському форумі щодо посилення торговельного потенціалу в рамках Угоди про політичне співробітництво, вільну торгівлю і стратегічне партнерство між Україною та Сполученим Королівством Великої Британії і Північної Ірландії.

  Захід організовано Українським національним Комітетом Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) з метою встановлення тривалого діалогу між бізнесом та public service в рамках практичної реалізації Угоди.

  Ігор Петрашко відзначив, що підписана Угода про політичне співробітництво, вільну торгівлю та стратегічне партнерство між Україною та Сполученим Королівством Великої Британії і Північної Ірландії відкриває нову сторінку в історії двосторонніх відносин.

  «Ми очікуємо, що Угода відкриє шлях до подальшого поглиблення наших торговельних відносин і стане великим здобутком для нашого бізнесу та споживачів. Новий договір визначає ключові аспекти наших взаємовідносин в політичній і торгово-економічній сферах, зберігає та розширює торгові можливості з Великою Британією, та сприятиме вигідній співпраці з українсько-британського бізнесу», - зазначив Ігор Петрашко.

  Також Міністр поінформував, що Міністерство ініціювало перед британською стороною налагодження діалогу із залученням урядових органів влади та представників ділових кіл України та Великої Британії, який повинен надати додаткові можливості для економічних операторів з обох сторін під час початкового етапу дії Угоди.

  В окремих секціях Форуму взяли участь заступник Міністра – Торговий представник України Тарас Качка, який розповів про перспективи нарощування експорту промислової та сільськогосподарської продукції на ринок Великої Британії, а також заступник Міністра Тарас Висоцький, який поінформував про основні аспекти взаємодії України та Великої Британії в аграрній галузі.