• In English
 • Герман Галущенко обговорив з керівництвом Світового банку фінансування проектів з відновлення енергосектору
  Міністерство енергетики України, опубліковано 10 листопада 2023 року о 13:20

  Під час робочого візиту до Вашингтону Міністр енергетики України Герман Галущенко провів зустріч з віце-президентом Світового банку регіону Європи та Центральної Азії Антонеллою Бассані і регіональним директором Східної Європи Арупом Банерджі.

  Сторони обговорили співпрацю з реалізації проектів: з відновлення енергозабезпечення у зимовий період та постачання енергетичних ресурсів (RePoWER), а також проектів для посилення системи передачі електроенергії та встановлення гібридних систем з виробництва електроенергії в ПрАТ «Укргідроенерго». 

  «Ми дякуємо Світовому банку за багаторічну співпрацю та успішну реалізацію проектів, спрямованих на розвиток української енергетики та інтеграцію нашої енергосистеми з європейською. Через війну ми постали перед новими викликами, які вимагають не просто відновлення, але й модернізації українського енергосектору з впровадженням найсучасніших технологій. Впевнений, ми зможемо досягнути значних успіхів у цьому напрямку за підтримки Світового банку», - сказав Герман Галущенко.

  Також сторони обговорили важливість продовження співпраці та подальші кроки для залучення приватного сектору і капіталу у проекти з децентралізації генерації, посилення стійкості енергосистеми і зміцнення енергетичної безпеки.