• In English
 • Доступний інтернет для всіх: Мінцифри презентувало проект із безбар’єрності
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 12 липня 2021 року о 18:45

  Міністерство цифрової трансформації презентувало проект «Доступ до Інтернету в українських селах» на засіданні Ради безбар’єрності. Також було погоджено План заходів на 2021-2022 роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні. Засідання Ради безбар’єрності в Україні  пройшло головуванням Прем'єр-міністра Дениса Шмигаля та за участі першої леді Олени Зеленської. 

  Інтернет — одна з базових потреб людини. Однак 23% громадян України, які проживають у селах та селищах, не мають доступу до інтернету. Це створює бар'єри не лише для спілкування, але й під час отримання цифрових послуг та освіти. Мета проекту — забезпечити доступ до швидкісного фіксованого інтернету для 1 000 000 українців. Підключити до оптичного інтернету 6 000 об'єктів соціальної інфраструктури, розташованих у сільській місцевості.

  Доступні цифрові послуги онлайн для громадян з високим рівнем цифрової грамотності, незважаючи на будь-які бар’єри. І, звичайно, цієї мети неможливо досягти без технічно та фінансово доступного інтернету в будь-якому куточку України.

  Окрім цього, команда Мінцифри працює над створенням розділу «Дія.Безбар’єрність» на порталі Дія для надання комплексної інформації про державні публічні послуги в доступному форматі. А також над підвищенням вебдоступності публічної інформації за найсучаснішими міжнародними стандартами.