• In English
 • Дорогу Одарівка-Томаківка-Вищетарасівка, що на Дніпропетровщині, ремонтують вперше за 55 років
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 17 травня 2021 року о 12:35

  На Дніпропетровщині приводять до ладу автошлях територіального значення Одарівка-Томаківка-Вищетарасівка. Дорогу ремонтують вперше за 55 років. Про це розповів голова облдержадміністрації Валентин Резниченко.

  «Якісні магістралі – у пріоритетах держави. В регіоні техніка працює на державних і місцевих автошляхах. Приводять до ладу і дорогу Т-04-20 Одарівка-Томаківка-Вищетарасівка», – зазначив Валентин Резниченко.

  Дорогу Одарівка-Томаківка-Вищетарасівка побудували ще у 60-х роках минулого століття. З того часу – жодного ремонту. Нині техніка працює на двох відрізках. Від розв’язки на перетині з трасою М-04 в напрямку Березнуватівки у Кам’янському районі. Та від Святовасилівки до Безбородькового – у Дніпровському. Загальна довжина ділянок – 18,5 км.

  «Фрезеруємо старе покриття, яке вже давно зносилося. На деяких ділянках вже почали влаштовувати основу під нове. Зверху покладемо два шари асфальту. Після – нанесемо розмітку й установимо дорожні знаки», – розповів в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.

  Дорога Одарівка-Томаківка-Вищетарасівка сполучає населені пункти трьох районів: Кам’янського, Дніпровського та Нікопольського. Магістраль Т-04-20 приводять до ладу за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».