• In English
 • Прем’єр-міністр: Розвиток цифрової грамотності дасть змогу десяткам мільйонів українців користуватися перевагами цифровізації
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 17 травня 2021 року о 12:46

  У понеділок, 17 травня, за участі Президента України Володимира Зеленського та Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля відбувся черговий Diia Summit. Під час заходу було презентовано нові електронні послуги та документи в Дії.

  Глава держави відзначив, що на сьогодні запущено десятки онлайн-послуг, портал і додаток Дія, якими користуються вже 10 мільйонів громадян.

  «24 серпня 2021 року Україна увійде в режим paperless, як ми й обіцяли — ніяких паперів для державних органів. Жоден не зможе вимагати від громадянина України папірці або будь-які довідки для надання державних послуг. І ми зробимо все, аби «держава без паперу» існувала дійсно не на папері», — наголосив Президент Володимир Зеленський.

  Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зі свого боку зауважив, що в Європейському Союзі відзначають високі результати нашої країни в галузі цифровізації. За його словами, Україна стала лідером не лише в запровадженні цифрового паспорту, але й в інших швидких цифрових послугах, які сьогодні надаються в державі.

  «Вже майже два роки за ініціативи Президента та завдяки плідній роботі міністерства й Уряду в Україні триває процес цифровізації. Для того, щоб українці могли просто, швидко й ненав’язливо отримувати державні послуги, реєструвати бізнес, робити перші кроки в цьому житті в прямому й переносному сенсі. І це лише початок цього шляху. Попереду багато роботи. Зокрема, розвиток цифрової грамотності, аби не лише 10 мільйонів, а десятки мільйонів людей могли користуватися перевагами цифровізації України», — зазначив Прем’єр-міністр.

  На завершення Глава Уряду подякував Президенту України Володимиру Зеленському за ініціативу й наполегливість у питаннях розвитку цифровізації в державі, а також команді Міністерства цифрової трансформації за досягнуті результати.

  Прем’єр-міністр: Розвиток цифрової грамотності дасть змогу десяткам мільйонів українців користуватися перевагами цифровізації Прем’єр-міністр: Розвиток цифрової грамотності дасть змогу десяткам мільйонів українців користуватися перевагами цифровізації Прем’єр-міністр: Розвиток цифрової грамотності дасть змогу десяткам мільйонів українців користуватися перевагами цифровізації Прем’єр-міністр: Розвиток цифрової грамотності дасть змогу десяткам мільйонів українців користуватися перевагами цифровізації