• In English
 • До України повернулися переможці, призери та учасники ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 22 жовтня 2018 року о 11:12

  22 жовтня до України літаком з Аргентини повернулися переможці, призери та учасники ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор.

  На летовищі в Борисполі разом з рідними та близькими юних українських олімпійців  урочисто зустрічали урядовці, спортивні функціонери, журналісти.

  Дякуючи спортсменам за їх досягнення, Міністр молоді та спорту Ігор Жданов відзначив спільну роботу усієї вітчизняної збірної, всіх, хто доклав зусиль задля здобуття високих результатів.

  «Щиро вітаю спортсменів, тренерів, лікарів, усіх тих, хто вклав свою душу, серце і свою працю у ваші рекорди, досягнення, у ваші перемоги, - наголосив Міністр. - Україна пишається вами! Я переконаний, рано чи пізно ви зійдете і на дорослий олімпійський п’єдестал. Тренуйтеся, працюйте, розвивайте свій талант».

  Нових звершень молодим олімпійцям бажали Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко та  президент НОК Сергій Бубка.

  У свою чергу атлети поділилися з присутніми своїми враженнями від змагань, подякували за теплий прийом і підтримку, розповіли про плани на майбутнє.

  Нагадаємо, українські спортсмени на ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх в Буенос-Айресі  здобули 23 нагороди – сім золотих, вісім срібних та вісім бронзових.

  За кількістю здобутих нагород у загальнокомандному заліку українська юнацька олімпійська збірна увійшла до десяти кращих серед 206 команд-учасниць.

  Зауважимо, що у 2018 році на підготовку та участь юнацької збірної у ІІІ Юнацьких Олімпійських іграх з бюджету Міністерства молоді та спорту за окремою програмою було виділено понад 52,5 млн грн.