• In English
 • Прем’єр-міністр на Форумі державотворців: Ми отримали шанс зробити державу сильною, потрібно лідерство і відповідальність
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 22 жовтня 2018 року о 11:02

  Україна стикається з багатьма викликами, і саме зараз є шанс зробити державу сильною - завдяки вчасно взятим на себе лідерству та відповідальності. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час Форуму молодих лідерів-державотворців «Софія Київська».

  «Ми стикнулись з безпрецедентними викликами: російська агресія, внутрішня нестабільність, слабка економіка, корупція. Все потрібно перебудовувати. І ми взялися за це. Те, що зараз відбувається, це не секторальні реформи, це створення нової держави. Міцної, економічно розвинутої, сильного гравця на міжнародній арені», - сказав Володимир Гройсман.

  Він зазначив, що накопичений досвід дозволяє робити зміни професійно. Щоправда, не всі чиновники готові до цього. З ними доводиться боротися. «Така боротьба забирає час і багато сил. А час має ключове значення для України, - сказав Володимир Гройсман. - Ми зараз стоїмо перед загрозою популізму. Всім обіцяють все, а після виборів виходить, що нікому і нічого. Я спираюсь на відповідальну політику. Моє правило: пообіцяв – виконай… Для себе рішення я прийняв. Хочу бути людиною, яка, працюючи у владі, принесе для держави позитивні зміни».

  Акцентом всієї роботи, за словами Глави Уряду, має стати розвиток людського капіталу. «Вигоду має отримати українець – гідний рівень життя, стабільну зарплату, високі доходи», - сказав Прем’єр-міністр.

  Він навів приклад реформи в системі охорони здоров’я. Там відбуваються фундаментальні трансформації, по деяких напрямках не все йде гладко. Але 20 млн українців вже уклали договори з лікарями, тож отримують нову якість послуг, а понад 20 тис. лікарів вже отримують зарплати в 2-3 рази більші, ніж були до реформи.

  Так само проводиться реформа децентралізації, яка реально наповнює ресурсами місцеві бюджети, вибудовується антикорупційна вертикаль. За два роки скасовано понад 700 регуляторних актів, які створювали великі бар’єри для розвитку бізнесу. «Хочу бути людиною, яка зробила Україну сильною», - сказав Глава Уряду.

  Прем’єр-міністр на Форумі державотворців: Ми отримали шанс зробити державу сильною, потрібно лідерство і відповідальність