• In English
 • В’ячеслав Кириленко привітав юнацьку олімпійську команду на урочистій зустрічі у Борисполі
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 22 жовтня 2018 року о 11:43

  Юнацька олімпійська команда переможно повернулась до України. Юних зірок спорту від імені українського Уряду зустрів і привітав Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко.

  «Ми вас вітаємо з великим переможним результатом, бо бути серед більше двохсот країн у десятці кращих – це велика перемога для нашої країни! Спасибі вам! Це ваш великий внесок у нашу велику справу. Україна стежила за вашими успіхами і раділа за вас. Ви - справжні спортсмени, на яких буде рівнятися наша молодь», - звернувся В’ячеслав Кириленко до юнацької олімпійської команди.

  Віце-прем’єр-міністр додав, що призери отримають грошові премії від Міністерства молоді та спорту.

  В урочистій церемонії зустрічі молодих спортсменів України з ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор, що пройшли в аргентинському Буенос-Айресі також взяли участь Президент НОК України Сергій Бубка, Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, тренери, батьки та друзі спортсменів.

  Захід відбувся у залі прильоту термінала «D» Міжнародного аеропорту «Бориспіль».

  Нагадаємо, юні українські спортсмени завоювали 23 медалі: 7 золотих, 8 срібних та 8 бронзових. Офіційний командний залік на Юнацьких Олімпійських іграх не ведеться, однак у неофіційному заліку наша команда увійшла до десятки найуспішніших збірних ЮОІ-2018 серед 206 країн-учасниць.

  В’ячеслав Кириленко привітав юнацьку олімпійську команду на урочистій зустрічі у Борисполі В’ячеслав Кириленко привітав юнацьку олімпійську команду на урочистій зустрічі у Борисполі