• In English
 • Держкомтелерадіо консультується з громадськістю щодо плану заходів з підготовки та відзначення 100-річчя видавництва «Дніпро»

  Держкомтелерадіо виніс на громадське обговорення проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про утворення Організаційного комітету та затвердження плану заходів з підготовки та відзначення 100-річчя з дня заснування Державного підприємства «Державне спеціалізоване видавництво художньої літератури «Дніпро» розроблено Держкомтелерадіо.

  Сучасне видавництво «Дніпро» бере свій початок з травня 1919 року. Саме тоді було засновано Всеукрвидав. Протягом наступних  десятиліть воно кілька разів змінювало свою назву: ЛІМ («Література і мистецтво»), Художня література, Держлітвидав України. У 1964 році отримало назву  «видавництво художньої літератури «Дніпро», а з 2007 року має свою теперішню назву - державне підприємство «Державне спеціалізоване видавництво художньої літератури «Дніпро». Нині видавництво «Дніпро» є державним підприємством зі 100% державною формою власності.

  Проектом пропонується утворити оргкомітет у складі Голови та першого заступника голови Держкомтелерадіо, заступники Міністра культури, Міністра освіти і науки,  директорів Музею книги і друкарства, ДНУ «Книжкова палата України імені Івана Федорова», ДНУ «Енциклопедичне видавництво», представники творчих спілок і громадських організацій. Серед заходів, які пропонується провести у рамках відзначення ювілею - експонування серії виставок з архіву видавництва «Дніпро», проведення конференції, присвяченої висвітленню історії розвитку та діяльності видавництва, а також низки семінарів з актуальних проблем видавничої галузі.

  Проект розпорядження для громадського обговорення оприлюднено у підрубриці «Проекти актів Кабінету Міністрів України» рубрики «Законопроектна діяльність» офіційного веб-сайту Держкомтелерадіо http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=148143&cat_id=108852

    http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=148148&cat_id=108852

  Пропозиції та зауваження до проекту розпорядження Кабінету Міністрів України надсилати за адресою Держкомтелерадіо: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2; e/mail: tarasenko@comin.gov.ua

  Відповідальна особа – Тарасенко Олексій Вікторович.

  Телефони для консультацій: (044) 278-82-05.

  Строк проведення консультацій з громадськістю – до 25 серпня 2018 року.