• In English
 • Денис Шмигаль: ЄІБ підтримує енергетичні та інвестиційні проекти в Україні
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 19 березня 2024 року о 19:55

  19 березня в Люксембурзі відбулася зустріч урядової команди на чолі з Прем’єр-міністром Денисом Шмигалем та президента Європейського інвестиційного банку Надії Кальвіно.

  Були присутні також Міністр фінансів України Сергій Марченко, Міністри юстиції Денис Малюська й заступник Міністра економіки, Торговий представник України Тарас Качка.

  Сторони обговорили низку питань щодо підтримки нашої держави. У ході зустрічі було підписано меморандум між ЄІБ та «Укргідроенерго», у якому наголошується на намірі підтримати відновлення гідроелектростанцій України. Як повідомив Прем'єр-міністр, ЄІБ розглядає можливість виділення приблизно 100 млн євро на підтримку гідроенергетики України. 

  «Гідроенергетика України через дії російських терористів втратила близько 2,5 тис. МВт потужностей. Завдяки зусиллям Уряду та партнерів, понад 1,5 тис. МВт вже відновлено. Відновлення триває і прискориться», — зазначив Денис Шмигаль.

  Також Глава українського Уряду та Надія Кальвіно обговорили реалізацію інших інвестиційних проектів, важливих для економіки України та українських громад.

  «Вдячні ЄІБ за непохитну підтримку та суттєвий внесок в енергетичну безпеку України», — наголосив Денис Шмигаль.

  Денис Шмигаль: ЄІБ підтримує енергетичні та інвестиційні проекти в Україні Денис Шмигаль: ЄІБ підтримує енергетичні та інвестиційні проекти в Україні Денис Шмигаль: ЄІБ підтримує енергетичні та інвестиційні проекти в Україні Денис Шмигаль: ЄІБ підтримує енергетичні та інвестиційні проекти в Україні Денис Шмигаль: ЄІБ підтримує енергетичні та інвестиційні проекти в Україні Денис Шмигаль: ЄІБ підтримує енергетичні та інвестиційні проекти в Україні Денис Шмигаль: ЄІБ підтримує енергетичні та інвестиційні проекти в Україні Денис Шмигаль: ЄІБ підтримує енергетичні та інвестиційні проекти в Україні Денис Шмигаль: ЄІБ підтримує енергетичні та інвестиційні проекти в Україні