• In English
 • Україна та Люксембург зміцнюють двостороннє партнерство, — Денис Шмигаль
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 19 березня 2024 року о 18:24

  Під час візиту урядової команди до Люксембургу 19 березня Прем’єр-міністр України провів низку зустрічей щодо посилення двосторонньої співпраці між країнами. 

  Глава українського Уряду провів перемовини з Міністром закордонних справ Люксембургу Ксав'є Бетелем. Результатом стало підписання угоди про технічне та фінансове співробітництво держав. 

  «Це спростить реалізацію програм і проектів допомоги Україні», — прокоментував Денис Шмигаль підписання документа.

  Також Прем’єр-міністр зустрівся із Великим Герцогом Люксембурзьким Анрі, якому подякував за незмінну солідарність з Україною під час повномасштабної війни.

  З Президентом Палати депутатів Клодом Віслером та парламентарями українські урядовці на чолі з Прем’єр-міністром обговорили подальші кроки у спільній боротьбі проти агресора, європейську та євроатлантичну інтеграцію, конфіскацію заморожених російських активів у Люксембургу. 

  Окремо Денис Шмигаль подякував парламентарям за ухвалення заяв на підтримку України й визнання Голодомору геноцидом українського народу.

  «Цінуємо наше двостороннє співробітництво на шляху до перемоги», — підсумував Глава українського Уряду.

  Україна та Люксембург зміцнюють двостороннє партнерство, — Денис Шмигаль Україна та Люксембург зміцнюють двостороннє партнерство, — Денис Шмигаль Україна та Люксембург зміцнюють двостороннє партнерство, — Денис Шмигаль Україна та Люксембург зміцнюють двостороннє партнерство, — Денис Шмигаль Україна та Люксембург зміцнюють двостороннє партнерство, — Денис Шмигаль Україна та Люксембург зміцнюють двостороннє партнерство, — Денис Шмигаль Україна та Люксембург зміцнюють двостороннє партнерство, — Денис Шмигаль Україна та Люксембург зміцнюють двостороннє партнерство, — Денис Шмигаль Україна та Люксембург зміцнюють двостороннє партнерство, — Денис Шмигаль Україна та Люксембург зміцнюють двостороннє партнерство, — Денис Шмигаль Україна та Люксембург зміцнюють двостороннє партнерство, — Денис Шмигаль Україна та Люксембург зміцнюють двостороннє партнерство, — Денис Шмигаль Україна та Люксембург зміцнюють двостороннє партнерство, — Денис Шмигаль