• In English
 • Будівництво нового басейну на Дніпропетровщині — це приклад успішного розвитку громадами спортивної інфраструктури, — Денис Шмигаль
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 27 травня 2021 року о 13:32

  У ході робочої поїздки до Дніпропетровської області 27 травня Прем’єр-міністр Денис Шмигаль ознайомився з перебігом будівництва басейну спортивного комплексу «Слобожанський». Також були присутні Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт, Міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов та заступник Керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко.

  Спортивний комплекс «Слобожанський» є багатофункціональним й має можливість одночасно надавати послуги багатьом сотням відвідувачів з десятків видів спорту. Комплекс також надає послуги фізкультурно-оздоровчого призначення та у спорті вищих досягнень.

  «До кінця року має завершитися друга черга будівництва спортивного комплексу — нового й сучасного басейну. Це допоможе залучити до занять водними видами спорту велику кількість людей, оскільки це буде єдиний басейн у лівобережних районах міста Дніпро та сусідніх громадах Дніпровського району», — зазначив Денис Шмигаль.

  Глава Уряду додав, що плавальний басейн також зможе використовуватися для реабілітації осіб з інвалідністю, зокрема дітей. 

  «Важливо, що громада розвивається. У спортивному комплексі «Слобожанський» проводять змагання команди найвищих українських змагань. Поряд з цим об’єктом почалося будівництво ще одного — для ігрових видів спорту. Це гарний приклад успішності реформи децентралізації», — відзначив Прем’єр-міністр.

  Будівництво басейну в Слобожанській об’єднаній територіальній громаді охопить інтереси понад 300 тисяч мешканців Дніпропетровської області. Проект реалізується спільним коштом Державного фонду регіонального розвитку, обласного й місцевого бюджету.

  Будівництво нового басейну на Дніпропетровщині — це приклад успішного розвитку громадами спортивної інфраструктури, — Денис Шмигаль Будівництво нового басейну на Дніпропетровщині — це приклад успішного розвитку громадами спортивної інфраструктури, — Денис Шмигаль Будівництво нового басейну на Дніпропетровщині — це приклад успішного розвитку громадами спортивної інфраструктури, — Денис Шмигаль Будівництво нового басейну на Дніпропетровщині — це приклад успішного розвитку громадами спортивної інфраструктури, — Денис Шмигаль Будівництво нового басейну на Дніпропетровщині — це приклад успішного розвитку громадами спортивної інфраструктури, — Денис Шмигаль Будівництво нового басейну на Дніпропетровщині — це приклад успішного розвитку громадами спортивної інфраструктури, — Денис Шмигаль