• In English
 • Аудитори Кіровоградщини протягом січня-березня 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 5,7 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 09 квітня 2019 року о 09:32

  Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області впродовж січня - березня 2019 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на  суму понад 5,7 млн грн.

  За вчинені фінансові порушення 19 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 13 – до дисциплінарної та матеріальної.

  До установ, в яких виявлені порушення, у 3 випадках зупинено операції з бюджетними коштами, в 1 – зменшено бюджетні асигнування, у 3 – попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушення на понад 2,2 млн грн.

  За результатами заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій прийняли  19 управлінських рішень та врахували 14 пропозицій за підсумками державних фінансових аудитів.

  На розгляд правоохоронним органам передано 3 матеріали заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато  досудове розслідування.