• In English
 • Ще понад 7 тис. родин отримали близько 100 млн грн «теплих кредитів» за тиждень

  «Теплі кредити» запрацювали на повну силу вже у всіх 4 державних банках, а попит на програму стрімко набирає обертів, досягаючи показників минулого року.

  Так, за останній тиждень ще близько 7200 родин скористалися державною програмою з утеплення житла, залучивши 96 млн грн на енергоефективні заходи. Це майже удвічі більше, ніж у попередній тиждень.

  Зокрема, за тиждень видано:

  • близько 70 млн грн – на утеплення приватних будинків;
  • 26 млн грн – для 65 ОСББ;
  • 1,5 млн грн – на твердопаливні котли.

  Як пояснив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, показовим є те, що з кожним тижнем зростає кількість ОСББ, які готові утеплювати багатоповерхівки та робити життя мешканців комфортним і енергоефективним.

  Так, за тиждень 65 ОСББ звернулися за співфінансуванням на енергоефективні заходи. Це у понад 4 рази більше, ніж у попередній тиждень, коли таких охочих до утеплення ОСББ було 14.

  Один із важливих факторів, який стимулює ОСББ до участі у програмі, - це значний обсяг компенсації за «теплим кредитом», а саме – 40-70% в залежності від кількості субсидіантів у будинку.

  Загалом, із початку дії програми у цьому році, лише за 5 тижнів, понад 12 тис. родин вже взяли участь у програмі та одержали в банках близько 250 млн грн «теплих кредитів».

  Нагадуємо, що усі, хто бажає зменшити свої витрати на комунальних послугах, можуть взяти участь у програмі через Ощадбанк, Укргазбанк, ПриватБанк або Укрексімбанк.