• In English
 • Аудитори Харківщини протягом січня–вересня 2018 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 26 млн гривень
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 17 жовтня 2018 року о 11:11

  Фахівці Північно-східного офісу Держаудитслужби протягом січня–вересня 2018 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів за результатами проведених ревізій на загальну суму 26,2 млн гривень.

  За підсумками проведених державних фінансових аудитів об’єктами контролю було враховано 128 пропозицій та рекомендацій.

  Органами місцевої влади і самоврядування, керівниками об’єктів контролю та їх вищими органами за результатами проведених заходів державного фінансового контролю прийнято 40 управлінських рішень.

  За недотримання законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 268 осіб, до дисциплінарної та матеріальної – 35 осіб, із займаних посад звільнено п’ятьох посадовців.

  До об’єктів, на яких виявлені порушення бюджетного законодавства, у 63 випадках застосовано фінансові санкції у вигляді: зупинення операцій з бюджетними коштами, зменшення бюджетних призначень та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушень.

  З метою повного відшкодування встановлених втрат фінансових і матеріальних ресурсів перед органами прокуратури ініційовано пред’явлення 14 цивільних позовів.

  На розгляд правоохоронним органам передано 37 матеріалів ревізій та п’ять аудиторських звітів. Розпочато 27 досудових розслідувань за переданими матеріалами контрольних заходів, вручено 19 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  Крім того, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано 16 інформаційних повідомлень про виявлені під час контрольних заходів господарські операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на суму понад 20,6 млн гривень.