• In English
 • Аудитори Харківщини протягом січня 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму 3,6 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 21 лютого 2019 року о 09:44

  Фахівці Північно-східного офісу Держаудитслужби протягом січня 2019 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів за результатами проведених ревізій на загальну суму 3,6 млн грн.

  За підсумками проведених державних фінансових аудитів об’єктами контролю було враховано 6 пропозицій та рекомендацій.

  Органи місцевої влади і самоврядування, керівники об’єктів контролю та їх вищі органи за результатами проведених заходів державного фінансового контролю прийняли 9 управлінських рішень.

  За недотримання законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 11 осіб, до дисциплінарної – 12 осіб, із займаних посад звільнено одну посадову особу.

  До об’єктів, на яких виявлені порушення бюджетного законодавства, у трьох випадках застосовано фінансову санкцію у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушень.

  З метою повного відшкодування встановлених втрат фінансових і матеріальних ресурсів пред’явлено позов до суду на суму 319,7 тис. грн.

  За переданими матеріалами контрольних заходів правоохоронними органами розпочато три досудових розслідування.

  Крім того, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано одну інформацію про виявлені під час контрольних заходів господарські операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на суму 1,4 млн грн.