• In English
 • На Донеччині створили Новий освітній простір ще для 800 школярів, - Лев Парцхаладзе

  За принципами Нового освітнього простору (НОП) у місті Добропілля оновили місцеву школу № 4.

  Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

  «Для 800 школярів Добропілля за принципами НОП створено мотивуючий яскравий простір, встановлено сучасне нове обладнання та меблі, енергоефективні системи опалення та збереження тепла. Також у школі облаштовано цифрові лабораторії та лінгафонні кабінети для вивчення іноземних мов. Крім цього, створено безбар’єрний простір для дітей з інвалідністю та запроваджено можливість інклюзивного навчання», - зазначив Лев Парцхаладзе.

  Він нагадав, що вже понад 300 шкіл та дитячих садків активно впроваджують принципи НОП і школярам до вподоби такі зміни.

  «Діти люблять все цікаве та кольорове, тому із більшим задоволенням навчаються у школах, зроблених за принципами НОП. Адже до них завжди хочеться приходити знову. Це і є головна мета проекту», - додав Лев Парцхаладзе.

  НОП створюється в навчальних закладах України за чотирма основними принципами:

  • енергоефективність
  • сучасне обладнання
  • мотивуючий простір
  • безбар‘єрність

  Мета – створення комфортних умов для якісного навчання дітей в Новій українській школі.

  Проект ініційований Мінрегіоном і реалізується спільно з Міністерством освіти і науки України та органами місцевого самоврядування.

  НОП - школи, в яких хочеться навчатися!