• In English
 • Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об’єднаних сил
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 21 лютого 2019 року о 09:13

  Усі контрольні пункти в’їзду-виїзду на лінії розмежування відкрились за зимовим графіком роботи та працюють у штатному режимі.

  За минулу добу відзначається збільшення пасажиро-транспортного потоку. Так, через КПВВ прослідували 36,8 тисячі осіб та 4,2 тисячі транспортних засобів:

  «Майорське» – 8520 осіб та 920 транспортних засобів;

  «Мар’їнка» – 7770 осіб та 1240 транспортних засобів;

  «Новотроїцьке» - 7300 осіб та 1255 транспортних засобів;

  «Гнутове» – 3815 осіб та 820 транспортних засобів;

  «Станиця Луганська» – 9440 осіб.

  Сьогодні зранку в КПВВ на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів:

  «Майорське» – 30/50; «Мар’їнка» – 50/70; «Новотроїцьке» – 40/50; «Гнутове» – 35/30.

  Учора військовослужбовці Лисичанського прикордонного загону спільно із співробітниками ДФС зі складу Об'єднаних сил у КПВВ «Станиця Луганська» не допустили спробу переміщення на тимчасово окуповану територію України корму для тварин із порушенням встановлених правил. Товар загальною вартістю майже 17 тисяч гривень передано працівникам фіскальної служби для прийняття відповідного правового рішення.

  Крім того, в КПВВ «Майорське» прикордонні наряди Краматорського загону, за інформацією оперативно-розшукових підрозділів Донецько-Луганського регіонального управління, виявили громадянина України, який намагався приховано перемістити на тимчасово окуповану територію України 37 пігулок лікарського засобу «Метадон - ЗН». За цим фактом до Нацполіції направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення за ст. 309 ККУ «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту». Особу та знахідку передано компетентним органам для проведення подальших слідчих дій.

  Також, через КПВВ «Новотроїцьке» на виїзд до тимчасово окупованої території України прослідували 9 вантажівок від Міжнародного комітету Червоного Хреста. Для мешканців Донецької та Луганської областей направлено гуманітарну допомогу – продуктові і гігієнічні набори загальною вагою 193 тонни.