• In English
 • Аудитори Донеччини у січні – квітні 2021 року усунули фінансових порушень на суму 7 млн гривень
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 14 травня 2021 року о 09:11

  У січні – квітні 2021 року за результатами проведених ревізій працівники Управління Східного офісу Держаудитслужби в Донецькій області вжили заходів щодо відшкодування втрат (збитків) фінансових і матеріальних ресурсів, а також витрат, допущених через  неефективні управлінські дії (рішення), на загальну суму 7 млн гривень.

  З метою належної оцінки дій посадових осіб об’єктів контролю, на яких були проведені ревізії, до правоохоронних органів передано 12 матеріалів контрольних заходів.

  За переданими матеріалами розпочато 4 досудових розслідування.

  Перед органами прокуратури та об'єктами контролю ініційовано пред’явлення 4 позовів до суду.

  До об’єктів контролю, які допустили порушення бюджетного законодавства, застосовано 10 фінансових санкцій у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства та зупинення операцій із бюджетними коштами.

  Через вчинення фінансових порушень притягнуто до адміністративної відповідальності 21 посадову особу.

  За результатами ревізій керівниками об’єктів контролю прийнято 12 управлінських рішень, зокрема, щодо притягнення до дисциплінарної та матеріальної відповідальності 4 посадових осіб; звільнено із посад – 2.

  Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Держаудитслужби надіслано 2 проекти інформацій про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на суму майже 148 млн грн для подальшого інформування Державної служби фінансового моніторингу України.