• In English
 • Земельні аукціони: понад 5,3 млн грн щорічно отримуватимуть місцеві ради Львівщини за оренду земель

  На земельному аукціоні з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів), організованому Головним управлінням Держгеокадастру у Львівській області, що відбувся 5 травня цього року, було продано право оренди 5 земельних ділянок загальною площею 106 га. Розмір річної плати за користування цими земельними ділянками, визначений за результатами торгів, становить 0,23 млн грн (що у 5 разів перевищило стартову ціну продажу), який орендарі сплачуватимуть щорічно до бюджетів місцевих рад Львівщини.

  Також, під час цього аукціону, найдорожче було продано право оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту), площею 18 га, розташованої на території Вузлівської сільської ради Радехівського району Львівської області. Розмір річної плати за користування цією земельною ділянкою перевищив стартову ціну продажу права оренди у 13 раз та становить понад 125 тис. грн (110% від нормативної грошової оцінки цієї ділянки), який орендар сплачуватиме щорічно до бюджету місцевої ради.

  Загалом за результатами земельних аукціонів, які були організовані головним управлінням Держгеокадастру у Львівській області та відбулися у 2021 році, було продано право оренди 82 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та для ведення фермерського господарства, загальною площею 1371,3 га. Розмір річної плати за користування цими земельними ділянками, визначений за результатами торгів, становить 5,374 млн грн, яку орендарі сплачуватимуть щорічно до бюджетів місцевих рад Львівщини.

  Довідково

  Детальніше ознайомитися з запропонованими лотами, переліком земельних ділянок можна на офіційному сайті Держгеокадастру України.