• In English
 • Арсен Аваков зустрівся з Міністром внутрішніх справ Туреччини Сулейманом Сойлу
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 04 вересня 2018 року о 15:45

  4 вересня в рамках робочого візиту до Турецької Республіки Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков зустрівся із Міністром внутрішніх справ Турецької Республіки.

  Очільник українського відомства подякував Міністру внутрішніх справ Туреччини за безкомпромісну політику стосовно Криму.

  «Я хочу подякувати Міністру за принципову позицію Туреччини, що Анкара не визнає і ніколи не визнає анексію Криму Росією. Для нас це вкрай важливо» ‑ наголосив Арсен Аваков.

  Очільник МВС Туреччини зазначив, що Україна ‑ це суверенна держава з недоторканними кордонами, і Туреччина це поважає.

  «Хочу подякувати офіційному Києву за підтримку татар у Криму, їхнє право на життя та свободу», ‑ наголосив він.

  Також на зустрічі були присутні очільник Державної прикордонної служби України Петро Цигикал та перший заступник Голови Національної поліції В’ячеслав Аброськін.

  Сторони обговорили співпрацю у сфері протидії транснаціональній організованій злочинності, тероризму, захисту інформації та кібербезпеці. Окремо Арсен Аваков звернув увагу на посилення співробітництва у питаннях протидії торгівлі людьми та наркозлочинності.

  Нагадаємо, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков перебуває із офіційним візитом у Турецькій Республіці. Заплановані зустрічі із керівниками правоохоронних відомств, ознайомлення з роботою вертолітних підрозділів турецької жандармерії та системою берегової охорони.