• In English
 • Абсолютна більшість кандидатів на посади до центрального апарату ДБР успішно склали тести, - Роман Труба
  Державне бюро розслідувань, опубліковано 07 червня 2018 року о 14:41

  76% кандидатів на посади до слідчих відділів та 92,5% кандидатів – на інші посади державної служби у центральному апараті Державного бюро розслідувань успішно склали тести на знання законодавства та допущені до наступного етапу конкурсу. Про це повідомили у конкурсній комісії.

  Кандидати на посади до слідчих відділів та кандидати на посади до інших управлінь складали різні типи тестувань на знання законодавства. При цьому вони мали можливість подати декілька пакетів документів до різних управлінь і, відповідно, пройти два типи тестувань.

  Відтак, до тестування комісія допустила 1107 кандидатів на посади слідчих, експертів та головних спеціалістів по зберіганню речових доказів. 912 кандидатів прийшли складати тести, із них 691 кандидат подолав прохідний бал (76%).

  На інші посади державних службовців у центральному апараті Бюро комісія допустила 647 кандидатів. 509 – склали тести, із них 471 (92,5%) – подолав прохідний бал.

  «Високий рівень підготовки кандидатів приємно здивував. Водночас, наступні етапи конкурсу будуть складнішими, адже потрібно перевірити аналітичні здібності кандидатів, їх вміння вирішувати практичні кейси та, головне, провести перевірку на доброчесність», – зазначив Директор ДБР Роман Труба.

  Наступний етап для кандидатів – вирішення завдань практичного характеру – розпочнеться 13 червня.