• In English
 • Юрій Бровченко взяв участь у галузевому бізнес-форумі “Укрлегпром: Промисловий діалог з Урядом”

  7 червня у Львові відбувся галузевий бізнес-форум “Укрлегпром: Промисловий діалог з Урядом” за участі заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрія Бровченка.

  Захід ініційовано Українською асоціацією підприємств легкої промисловості спільно з Львівською обласною державною адміністрацією. Бізнес-форум має на меті вирішення ключових проблем галузі, а також налагодження конструктивного діалогу між державними інституціями та представниками промислових підприємств Львівської області та інших регіонів країни.

  У своєму виступі Юрій Бровченко зосередив увагу учасників форму на основних елементах державної підтримки та просування експорту, що реалізується Мінекономрозвитку – від створення Експортно-кредитного агентства до розробки секторальних та крос-секторальних експортних стратегій.

  “Ринок продукції легкої промисловості є другим за обсягами споживання після продуктів харчування і на сьогодні за цим показником випереджає інші товарні ринки України. Крім того, на галузь нині покладено важливе завдання із забезпечення обороноздатності держави щодо виготовлення якісного речового майна для Збройних Сил України”, - відзначив заступник Міністра.

  Крім того, Юрій Бровченко зазначив, що сьогодні товари українського виробництва присутні на ринках понад 90 країн світу, а їх експорт за результатами минулого року у порівнянні з показниками 2016 року збільшився більше, ніж на 13%.