• In English
 • 5 млн грн планує передбачити Київська облдержадміністрація на регіональну програму співфінансування «теплих кредитів» у 2019 році

  Активність Київщини у питаннях енергоефективності та подальші плани у цій сфері обговорив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук із головою Київської облдержадміністрації Олександром Терещуком, міськими головами, головами райдержадміністрацій, ОТГ та ОСББ регіону.

  Зокрема, Київська область та м. Київ займають I місце за сумою і II місце за кількістю виданих «теплих кредитів» за усі 4 роки (залучено понад 33 тис. «теплих кредитів» на суму близько 570 млн гривень).

  Враховуючи чималий попит на регіональну програму здешевлення «теплих кредитів», влада Київщини розглядає можливість виділення 5 млн грн на фінансування програми у 2019 році.

  Також у 2019 р. в регіоні вже прийнято фінансування за 2 міськими програмами здешевлення «теплих кредитів»: м. Біла Церква – 2,7 млн грн; м. Буча – 3,1 млн гривень.

  Окрім цього, Київщина входить у ТОП-5 регіонів за кількістю підписаних ЕСКО-договорів. На сьогодні в регіоні укладено 21 енергосервісний договір на суму контрактів близько 40 млн гривень.

  Значна увага приділяється питанню енергоменеджменту – забезпеченню розумного управління енергоспоживанням у школах, лікарнях та інших бюджетних закладах. Так, із 2017 р. в регіоні впроваджено енергомоніторинг у понад 2,7 тис. бюджетних установ, а саме: у всіх 25 районах, 12 містах обласного підпорядкування, а також 16 ОТГ (загалом понад 2,7 тис. об’єктів).

  «Закликаю голів міст, райдержадміністрацій і надалі підтримувати населення та ОСББ щодо утеплення житла, а також співпрацювати з ЕСКО-інвесторами!» – сказав Сергій Савчук.