• In English
 • Ігор Жданов: Ми робимо все для проведення в Україні на належному рівні другого етапу чемпіонату світу з мотоспорту на мотоциклах з колясками
  опубліковано 13 квітня 2017 року о 17:23

  2017 рік стає роком повернення міжнародного спорту до Україні. На цьому наголосив Міністр молоді та спорту Ігор Жданов під час прес-конференції з нагоди проведення в Чернівцях ІІ етапу чемпіонату світу з мотоциклетного спорту на мотоциклах з колясками.

  “Ми переживаємо нелегкі часи, продовжуємо воювати за незалежність України проти агресії Російської Федерації, але проведення таких серйозних турнірів у нашій країні - це свідчення того, що міжнародна спортивна спільнота довіряє Україні і переконана у належному рівні безпеки під час проведення змагань”, - зазначив Ігор Жданов.

  За словами Міністра, заявки на участь у чемпіонаті подали понад 40 найкращих спортсменів із Австрії, Великої Британії, Нідерландів, Швейцарії, Швеції, Німеччини, Бельгії, Франції, Естонії, Люксембургу, Данії, Фінляндії, Литви, Латвії, Чехії та України.

  Ігор Жданов нагадав, що у жовтні минулого року комісія Міжнародної федерації мотоспорту приїжджала до України, перевіряла стан траси та дійшла висновку про готовність приймати етап чемпіонату світу. Є відповідне рішення Чернівецької обласної ради щодо здійснення часткового фінансування асоціації "Техноспорт", яка виступає основним організатором цих змагань. Наразі створюється Організаційний комітет з підготовки та проведення в Україні в 2017 році ІІ етапу чемпіонату світу з мотоциклетного спорту на мотоциклах з колясками, до складу якого входять представники центральних і місцевих органів влади та громадських організацій.

  “На рівні Міністерства молоді та спорту ми робимо все, щоб провести чемпіонат на належному рівні”, - запевнив Ігор Жданов.

  Директор змагань в Україні, представник організаторів чемпіонату світу з мотоциклетного спорту на мотоциклах з колясками Михайло Ротар наголосив на важливості повернення в Україну великого спорту, зокрема, технічного виду спорту — мотокросу. 

  Михайло Ротар подякував Міністерству молоді та спорту, особисто Міністру Ігорю Жданову за значну підтримку та сприяння у відновленні довіри світової спортивної спільноти.

  “Цього року відзначаємо 25-річчя з проведення першого чемпіонату світу з мотокросу в Україні, який також відбувався в Чернівцях”, - зазначив директор змагань.

  Представник головного партнера чемпіонату світу з мотокросу 2017 року в Україні Янко Ніколов зауважив, що надзвичайно тішиться прекрасній можливості та пишається причетністю до світового змагання, яке є значним для всіх уболівальників як в Україні, так і в усьому світі.

  “Ми, як іноземний інвестор, завжди будемо підтримувати найкращих спортсменів в Україні, а також боротися разом за успіх України в світі. Це соціальна відповідальність”, - наголосив Янко Ніколов.