• In English
 • Володимир Гройсман: З початком реформи митниці митна служба щомісяця перевиконує плани надходжень платежів на 1,5 і більше мільярдів гривень
  опубліковано 23 грудня 2016 року о 11:12

  Завдяки змінам у роботі митної служби щомісяця вона дає перевиконання планів надходжень митних платежів на 1,5-2 і більше мільярдів гривень. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час "Години запитань до Уряду" у Верховній Раді України.

  "Нам вдалося з серпня змінити у кращу сторону роботу української митниці. Ми кожен місяць даємо перевиконання на 1,5-2 і більше мільярдів гривень платежів", - зазначив Голова Уряду.

  Він зауважив, що ще десятки мільярдів гривень сьогодні знаходяться "у тіні". Завдячуючи зокрема ухваленим змінам до податкового законодавства, ці кошти вдасться вивести "з тіні" і змусити працювати на Державний бюджет і державу, зазначив Володимир Гройсман.

  Прем'єр-міністр наголосив, що українська митна служба серйозно вражена корупцією. За його словами, вона потребує подальших системних змін - напівзаходи не будуть ефективними.

  Володимир Гройсман зазначив, що Уряд закумулював ресурси для технічної модернізації і змін системи роботи митної служби.

  Він також нагадав, що Уряд створить робочу групу спільно з народними депутатами України щодо реформи української митниці.