• In English
  • Делегація України успішно завершила перший раунд переговорів щодо укладення українсько-люксембурзької угоди про соціальне забезпечення
    опубліковано 23 грудня 2016 року о 11:28

    21-22 грудня 2016 р. у Люксембурзі успішно завершено перший раунд переговорів щодо укладення угоди про соціальне забезпечення між Україною та Великим Герцогством Люксембург.

    Під час перемовин з представниками Міністерства соціального забезпечення Люксембургу було обговорено особливості функціювання національних систем соціального захисту, пріоритети поточної соціальної політики України та Люксембургу, а також внесено зміни до проекту відповідної двосторонньої угоди.

    Особливу увагу було приділено реалізації програми реформ у соціальній сфері, передбачених пріоритетами діяльності Уряду України на 2016 рік. У рамках переговорів проведено зустрічі з Міністром соціального забезпечення Люксембургу Романом Шнайдером та експертами  міжнародно-правового департаменту міністерства, відповідальними за підготовку проекту українсько-люксембурзької угоди про соціальне забезпечення. Наступний раунд переговорів попередньо заплановано провести у другій половині 2017 року у Києві.