• In English
 • Донецька філія НТКУ збільшила мовлення в окупованому Донецьку
  опубліковано 15 грудня 2016 року о 11:52

  Телеканал «До ТеБе» Донецької філії НТКУ збільшив мовлення в районах окупованого Донецька. Відтепер телепередачі регіонального українського мовника можна бачити не тільки на околицях, а й в інших районах окупованого Донецька.

  «Територія нашого мовлення постійно збільшується. Важливо, щоб наш канал був і в ефірі тимчасово окупованої території, аби тамтешні мешканці знали, як сьогодні живе вільна частина Донеччини, як вона відбудовується, розвивається, які у неї перспективи. І це краще за будь-яку агітацію і пропаганду», – сказав виконавчий директор філії Віктор Підлісний.

  За даними телеканалу, раніше аналоговий сигнал «До ТеБе» можна було приймати лише у південній частині міста, наразі ж дивитися телеканал на звичайну антену можна і в інших районах, зокрема, у Пролетарському, розташованому на заході Донецька.

  Нагадаємо, Донецьке обласне телебачення після евакуації з Донецька 27 лютого 2015 року відновило мовлення під логотипом «До ТеБе». Наразі канал у цифровому та аналоговому форматах або через кабельні мережі можна дивитися у переважній більшості міст та районів Донецької області, підконтрольних українській владі. Також на більшій території регіону в FM-діапазоні доступне радіо «Голос Донбасу».