• In English
 • Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області за 11 місяців 2016 року забезпечило відшкодування втрат на 17,2 млн грн
  опубліковано 06 грудня 2016 року о 14:32

  Протягом січня-листопада 2016 року фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 17,2 млн грн.

  За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 71 управлінське рішення.

  За матеріалами ревізій, а також за результатами участі працівників управління у перевірках, які проводили правоохоронні органи, розпочато 21 досудове розслідування, вручено 3 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та складено 4 протоколи про адміністративні правопорушення, пов’язані із корупцією.

  Позитивного економічного ефекту на суму більш як 3 млн грн вдалося досягти від упровадження керівниками установ та підприємств пропозицій, які надали фахівці управління за результатами проведених державних фінансових аудитів.

  За допущені порушення 102 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності, 66 – до дисциплінарної та матеріальної, із посад звільнено 7 осіб.

  Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму  9,3 млн грн.