• In English
 • Сім'ям загиблих у Княжичах поліцейських виплатять по 800 тисяч гривень та забезпечать житлом, - Сергій Яровий
  опубліковано 06 грудня 2016 року о 14:39

  Сім’ям загиблих у Княжичах поліцейських виплатять по 800 тисяч гривень та забезпечать житлом. Про це сьогодні, 6 грудня, заступник Міністра внутрішніх справ України повідомив під час відеоселекторної наради за участю керівництва Національної поліції України та її територіальних і структурних підрозділів.

  Під час відеоселекторної наради за участі керівництва МВС та Національної поліції України заступник глави МВС Сергій Яровий зазначив, що кожна родина загиблих п’яти правоохоронців, які загинули під час перестрілки у селі Княжичі Броварського району Київської області, будуть забезпечені квартирами.

  Крім того, сім'ям загиблих виплатять одноразову грошову допомогу в розмірі 800 тисяч гривень – у зв’язку із загибеллю правоохоронця під час виконання службових обов'язків.

  Учасники наради вшанували пам’ять загиблих колег хвилиною мовчання. Наразі МВС і Нацполіція працюють над наданням допомоги сім’ям поліцейських, які трагічно загинули під час виконання професійних обов’язків, в організації похоронів.

  Нагадаємо, заступник Міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий призначив службове розслідування за фактом перестрілки у селі Княжичі Броварського району Київської області.

  Раніше т.в.о. Голови Національної поліції України Вадим Троян повідомив, що поліція та Генпрокуратура допитують всіх учасників подій у Княжичах.