• In English
 • Україна готова співпрацювати із Хорватією у проекті будівництва нового LNG-терміналу, - Володимир Гройсман
  опубліковано 21 листопада 2016 року о 13:47

  Прем'єр-міністри України Володимир Гройсман та Хорватії Андрей Пленкович під час зустрічі у рамках першого в історії офіційного візиту Прем'єр-міністра Хорватії до України обговорили питання співпраці в енергетичній сфері.

  Володимир Гройсман зазначив, що Хорватія має плани щодо будівництва LNG-терміналу, і Україна готова взяти участь у цьому проекті. Голова Уряду наголосив, що Україна зацікавлена у диверсифікації джерел постачання нафти і газу.

  "Це може бути дуже гарною можливістю поглиблення нашої співпраці і зміцнення нашої енергетичної незалежності", - підкреслив Володимир Гройсман під час спілкування із журналістами за результатами зустрічі із Прем'єр-міністром Хорватії Андреєм Пленковичем.

  За словами Голови українського Уряду, для України є важливою співпраця із Хорватією в енергетичній сфері.

  "Те, що плани Хорватії полягають у будівництві нового LNG-терміналу, повністю співпадає із нашими пріоритетами. Ми готові бути у цьому проекті партнерами, і зацікавлені у тому, щоб диверсифікувати постачання газу в Україну. І цей проект для нас є теж дуже цікавим і ми би хотіли, щоб він був успішно реалізованим в Хорватії", - наголосив Володимир Гройсман під час відкриття Українсько-хорватського бізнес-форуму.