• In English
 • Максим Мартинюк: Я тримаю процес виділення землі учасникам АТО під особистим контролем
  опубліковано 12 лютого 2016 року о 15:55

  Допомога та максимальне сприяння учасникам антитерористичної операції в реалізації їх конституційного права на отримання земельних ділянок  є  пріоритетом у роботі  Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру. Про це заявив Голова відомства Максим Мартинюк на брифінгу в Кабінеті Міністрів 12 лютого.

  «Майже рік тому, заступаючи на посаду Голови Держгеокадастру я декларував, що у служби, попри широкий спектр завдань, що стоять перед нею, немає більш важливого, ніж забезпечення землею воїнів, які боронили і продовжують боронити територіальну цілісність на сході країни. Я взяв це питання під особистий контроль і вимагаю відповідного ставлення від усіх працівників», – відзначив Максим Мартинюк.

  Він також закликав негайно оприлюднювати будь-які факти недбальства чи зловживань при виділенні земельних ділянок.  «Я хочу звернутися до учасників АТО та всіх небайдужих – ви не повинні миритися з найменшим недбальством при виділенні землі. Я продовжую контролювати цей процес і втручаюся в разі виникнення проблем», – відзначив він.

  На сьогодні основні проблеми при виділенні землі учасникам АТО пов’язані з недостатньою кількістю вільних ділянок в окремих районах – особливо поблизу великих міст, великою кількістю заявників в окремих регіонах та відсутністю відкритих даних по кількості мобілізованих з кожного населеного пункту, що унеможливлює індивідуальний контакт з ними.

   

  Довідково

  Станом на 4 лютого 2016 року до органів місцевого самоврядування та територіальних органів Держгеокадастру учасниками АТО подано 103 056 заяв на отримання земельних ділянок. Найбільше заяв подано у Київській (9932), Львівській (9503), Миколаївській (6032), Волинській (5584) та Житомирській (5278) областях.

  Телефон Гарячої лінії Держгеокадастру 0 800 300 808, години роботи: 8.00–20.00, з понеділка до п’ятниці. Дзвінки безкоштовні.