• In English
 • Хатія Деканоідзе у Львові презентувала нову концепцію роботи поліцейських у райцентрах та селах
  опубліковано 11 лютого 2016 року о 17:06

  Сьогодні, 11 лютого, у Львові відбулась презентація нових форм і методів роботи територіальних підрозділів Головного управління Національної поліції у Львівській області. Участь у презентації взяла Голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе.

  Від сьогодні громадський порядок та безпеку дорожнього руху у районних центрах та у сільській місцевості на Львівщині цілодобово забезпечуватимуть близько 600 правоохоронців у складі 74 груп реагування.

  Така організація роботи поліцейських забезпечить швидке реагування на повідомлення громадян, постійну присутність правоохоронців на вулицях сіл та містечок, а також підніме рівень довіри мешканців до працівників поліції.

  За словами Хатії Деканоідзе, на Львівщині патрульні групи працюватимуть у всіх районах області. Завдяки цим групам прогнозований час прибуття поліцейських на виклик у містах складатиме до 7 хвилин, у віддалених населених пунктах – 20-30 хвилин.

  «Поліцейські мають пам'ятати, що вони повинні захищати безпеку людини і відреагувати на звернення. Головне, щоб вони були зорієнтовані на суспільство, на людину, адже кожен поліцейський у формі представляє обличчя держави», – зазначила Хатія Деканоїдзе під час презентації.

  Нагадаємо, експеримент щодо впровадження груп реагування на Львівщині розпочався у місті Самбір. За кілька місяців роботи поліції у новому форматі зросла довіра та збільшилась кількість звернень громадян до правоохоронців, а час реагування  на повідомлення мешканців скоротився до 7-15 хвилин.

  Крім того, нещодавно свою роботу розпочали групи реагування патрульної поліції (ГРПП) у м. Біла Церква Київської області.

  Також на вчорашній спільній колегії МВС і Мін'юсту Голова Національної поліції Хатія Деканоідзе повідомила про старт проекту, аналогічного до проектів Київщини і Львівщини, на баз поліції Харківської області.