• In English
 • Міністерство фінансів представило на розгляд Уряду Концепцію щодо залучення компаній (радників) до реформування митниць ДФС
  опубліковано 11 лютого 2016 року о 17:00

  Сьогодні, 11 лютого, Міністерство фінансів представило на розгляд Уряду Концепцію щодо залучення компаній (радників) до реформування митниць Державної фіскальної служби України.

  Міністерство фінансів України активно працює над запровадженням інституціональних змін у сфері своїй відповідальності, які дозволять значно підвищити якість надання державних послуг громадянам та бізнесу, ліквідувати можливість для суб’єктивізму та корупції, в першу чергу, в роботі Державної фіскальної служби.

  З цією метою з червня 2015 року Міністерство фінансів здійснює системну реформу ДФС, яку було узгоджено з МВФ, ухвалено Урядом України та проведення якої розраховано на 2 роки. Також задля зменшення корупції у митних органах та залучення найкращих світових практик до реформування роботи митниці, Міністерство фінансів розробило та презентувало Уряду Концепцію щодо залучення компанії (радників) до реформування митниць Державної фіскальної служби України. Концепція окреслює основні завдання, цілі, етапи відбору міжнародних радників, а також критерії, яким мають відповідати компанії-кандидати.

  Мета залучення радників полягає у зменшенні можливостей для корупційних діянь у роботі митниць, спрощення митних процедур для законослухняного бізнесу, посилення інституційної спроможності митниць у виконанні їх основних завдань та завдяки цьому, - збільшення надходження податків до Державного бюджету України.

  “Ми впевнені, що залучення міжнародної компанії (радника) з бездоганною репутацією та значним досвідом в управлінні та реформуванні митних пунктів в інших країнах дозволить забезпечити значне посилення та оновлення кадрового складу митних пунктів професіоналами, що не мають корупційного досвіду та зв’язків в українській митній службі”, - сказала з цього приводу Міністр фінансів Наталія Яресько.