• In English
 • На Чернігівщині майже 2400 земельних ділянок передадуть учасникам АТО
  опубліковано 10 лютого 2016 року о 16:04

  Землевпорядна служба Чернігівської області передасть учасникам АТО 2389 земельних ділянок. Саме таку кількість дозволів отримали військові для відведення землі загальною площею 2121,33 гектара.

  Загалом з початку запровадження ініціативи про забезпечення землею до головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області  учасники АТО подали 2832 заяви на отримання ділянок. Найактивніше використовують право на землю у таких районах області: Чернігівському – подано 1411 заяв, Козелецькому  – 618 заяв, Ніжинському – 468 заяв, Прилуцькому – 388 заяв. Найменше звернень надійшло у Куликівському (7) та Щорському (2) районах Чернігівщини.

  За результатами розгляду заяв землевпорядники надали 1 341 дозвіл на ділянки для індивідуального садівництва та 1048 дозволів на відведення ділянок для ведення особистого селянського господарства.

  На сьогодні вже завершили оформлення землі у власність 978 учасників АТО. Військові отримали земельні ділянки загальною площею 741,5385 гектара.

  До реєстру земель сільськогосподарського призначення державної власності, які можуть бути передані учасникам АТО, спеціалісти головного управління Держгеокадастру в Чернігівській області внесли земельні масиви загальною площею 1481,85 гектара. Цільове призначення ділянок – для ведення особистого селянського господарства та індивідуального садівництва.

  Довідково

  Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

  На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.