• In English
 • 21 сім`я прикордонників Луцького загону отримала ключі від квартир
  опубліковано 10 лютого 2016 року о 15:53

  Сьогодні у місті Дубровиця, що на Рівненщині, відбулося урочисте вручення ключів від квартир 21 сім`ї прикордонників Луцького загону. В місті базується відділ прикордонної служби «Дубровиця», персонал якого і отримав службові квартири.

  Загалом із 21 сім’ї – 5 квартир отримали прикордонники, які є учасниками антитерористичної операції на сході нашої країни. А одна з прикордонних родин, яка в цей день святкує новосілля, з початком бойових дій вимушена була виїжджати з окупованих територій Луганської області, але службу у прикордонному відомстві не полишила. Як чоловік, так і дружина – військовослужбовці.

  «Дуже приємно вручити ключі від осель прикордонникам, які з честю та гідністю виконують свій обов’язок, відстоюючи незалежність нашої Батьківщини. Бажаю, щоб у ваших домівках панувала злагода, гармонія та щастя», -  сказав перший заступник Голови Державної прикордонної служби України Василь Серватюк, вітаючи новосельців. - Прикордонне відомство чітко усвідомлює важливість завдання, що пов’язане із забезпеченням персоналу житлом, і все робить для того, аби підвищити соціальні гарантії військовослужбовців, що є одним із пріоритетних завдань нашої служби. І якщо у минулому році ми витратили 60 мільйонів гривень на придбання житла для військовослужбовців, то у цьому році на житло заплановано 200 мільйонів гривень».

  Спорудження будівлі було розпочате ще в 2011 році, однак за браком фінансування у 2013 році призупинилося. Поновити зведення житлового будинку вдалося лише у 2014 році. Нині будівля відповідає усім сучасним вимогам, житлові квартири повністю підготовлені для заселення: встановлені енергозберігаючі склопакети, вхідні та міжкімнатні двері, сучасна сантехніка, на стінах поклеєні шпалери. Крім цього, виконано утеплення зовнішніх стін. У кожній квартирі встановлені індивідуальні лічильники споживання електроенергії та холодної води. Загальна вартість будівництва склала 7,3 мільйонів гривень, що набагато дешевше, ніж придбання готового житла.

  Захід відбувся за участі першого заступника Голови Державної прикордонної служби України генерал-лейтенанта Василя Серватюка, першого заступника голови Рівненської ОДА Юрія Приварського, голови обласної ради Володимира Ковальчука та голови ветеранської організації Луцького прикордонного загону Аркадія Яворського, військовослужбовців Луцького прикордонного загону, гостей і сімей прикордонників.