• In English
 • Олексій Павленко: Успіх українсько-нідерландських аграрних проектів - свідчення наших євроінтеграційних намірів
  опубліковано 10 лютого 2016 року о 16:16

  Мінагрополітики запроваджує європейські стандарти у галузі сільського господарства. Про це наголосив Міністр Олексій Павленко під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Нідерланди в Україні Кейсом Кломпенхаувером.

  Україна зацікавлена у залученні досвіду Нідерландів у галузях рослинництва, тваринництва, розробки та впровадження норм та законодавства у сфері сільського господарства.

  Сторони обговорили хід реалізації Програми щодо співробітництва у сфері сталого розвитку сільського господарства та сільських територій між Мінагрополітики і Міністерством економічних справ Нідерландів.

  Україна та Нідерланди реалізують низку спільних проектів у сфері  земельних відносин, забезпечення водними ресурсами фермерських господарств та сільськогосподарських територій, розвитку сімейних ферм в Україні, зокрема щодо виробництва картоплі та молочних продуктів.

  На думку Міністра, успіх цих та інших двосторонніх проектів засвідчить важливість наших євроінтеграційних намірів, змусить голландське суспільство по-новому подивитися на європейську Україну.