• In English
 • Близько 30 практикуючих психологів з усієї країни беруть участь у тренінгу з психологічної допомоги учасникам АТО
  опубліковано 09 лютого 2016 року о 11:06

  Сьогодні, 9 лютого, у Міністерстві соціальної політики України почався «тренінг для тренерів» із подолання наслідків психотравмуючих подій, у якому беруть участь близько 30 практикуючих психологів з усієї країни.

  Навчання організоване Мінсоцполітики спільно з офісом Агенції НАТО з підтримки і постачання (NSPA) в Україні в рамках заходів Імплементаційної угоди між Урядом України і організацією НАТО з підтримки й постачання про співпрацю у сфері медичної реабілітації. Фінансування заходу здійснюється з коштів Трастового фонду НАТО.

  Учасників заходу привітав Перший заступник Міністра соцполітики Василь Шевченко. «Внаслідок військових дій на Сході України виникла гостра потреба у реабілітації українських громадян, які зазнали травматичного шоку, - зазначив він, - тому нинішній тренінг є особливо актуальним».

  Навчання проводитимуть фахівці Українського католицького Університету. У тренінгу беруть участь представники Психологічної антикризової служби, Інституту психології ім. Г. Костюка, Української асоціації фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій, Державної служби зайнятості, неурядових організацій.

  Тренінг триватиме чотири дні, протягом яких слухачі отримають нові знання з основ психотравматології, надання допомоги при посттравматичному стресовому розладі (ПТСР), планування терапії при ПТСР, техніки інтеграції травматичної пам’яті тощо.