• In English
 • На Дніпропетровщині учасники АТО отримають більше 5 100 гектарів землі
  опубліковано 09 лютого 2016 року о 10:44

  З початку запровадження ініціативи про забезпечення учасників АТО земельними ділянками у Дніпропетровській області землевпорядники надали військовослужбовцям 3 590 дозволів на розробку проектів землеустрою. Для потреб військовослужбовців відведуть землі загальною площею 5 108 гектарів.

  Із загальної кількості земель 2 596 ділянок площею 5,0 тис. га учасники АТО планують використати для ведення особистого селянського господарства. Ще 905 земельних наділів площею 100,6 га – для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських споруд. Для індивідуального садівництва та дачного будівництва військовослужбовцям виділили 89 ділянок площею 10,3 гектара. Решта документів знаходиться на стадії розгляду.

  На сьогодні день у Дніпропетровській області до територіальних органів Держгеокадастру або органів місцевого самоврядування за отриманням землі звернулись близько п’яти тисяч учасників АТО. Лише з початку 2016 року у землевпорядній службі регіону отримали понад 340 заяв військовослужбовців.

  Довідково

  Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

  На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.