• In English
 • Україна візьме участь у міжнародному дослідженні якості освіти PISA-2018
  опубліковано 09 лютого 2016 року о 11:07

  Україна візьме участь у міжнародному дослідженні якості освіти PISA-2018. Відповідне рішення №72-р було ухвалено Кабінетом Міністрів України 4 лютого 2016 року.

  Участь у цій програмі дослідження дозволить українській освіті оцінити результати якості шкільної освіти у порівнянні з іншими країнами, відслідкувати світові тенденції розвитку освіти та виробити відповідні рішення у галузі.

  Результат країни-учасниці в рейтингу PISA (англ. Programme for International Student Assessment) ґрунтується на результатах 15-річних учнів при тестуванні їхніх навичок у математиці, природничих науках і читанні. Україна ще ніколи не брала участь у дослідженні PISA, і перші результати тестування українських учнів будуть доступними у 2018 році.

  Слід зазначити, що тестування PISA проводять кожні три роки, починаючи з 2000 р. У дослідженні 2015 року взяли участь понад 70 країн.

  Уряд доручив Міністерству освіти і науки України забезпечити участь України у міжнародному дослідженні якості освіти PISA-2018 та визначив відповідальним за його проведення Український центр оцінювання якості освіти.