• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та у зоні проведення АТО
  опубліковано 28 січня 2016 року о 13:53

  Протягом доби в районі проведення АТО обстрілів блокпостів, де прикордонники несуть службу разом з військовослужбовцями ЗСУ, не було. Польоти безпілотних літальних апаратів, які використовуються незаконними збройними формуваннями для здійснення повітряної розвідки, прикордонниками не фіксувалися.

  На Донеччині 31-річний українець, під’їхавши до КПВВ «Мар’їнка», намагався домовитися з прикордонниками Краматорського загону, аби його автівку пропустили через лінію розмежування поза встановлений час роботи контрольного пункту. Він рухався до підконтрольної бойовикам території автомобілем «Рено». Натомість його транспортний засіб був ретельно перевірений, в якому виявлено більше 200 кілограмів молочної продукції. У даний час транспортний засіб з товаром передано представникам зведеної мобільної групи для прийняття правового рішення.

  Лікарські засоби на 50 тисяч гривень виявили вчора прикордонники Донецького загону в контрольному пункті в'їзду-виїзду «Гнутове». Партію ліків водій сховав у конструктивних особливостях свого транспортного засобу. Автомобіль та знайдені ліки передані представникам фіскальної служби.

  Ще 6 транспортних засобів, які намагалися оминути визначені дорожні коридори, з вантажами затримали прикордонники Краматорського та Луганського загонів. Так, транспортний засіб з 300 літрами спирту вартістю майже 80 тисяч гривень наряд затримав на одному з блокпостів на Луганщині.  В районі населених пунктів Майорськ та Семигір`я прикордонники затримали 5 транспортних засобів з вантажем риби вагою майже 4 тонни та більше півтонни яблук без відповідних документів. Автомобілі намагались потрапити на неконтрольовану територію в об’їзд КПВВ «Зайцеве». Конфіскат передано представникам зведеної мобільної групи.

  Крім того, транспортний засіб з вантажем заготовок для пластикових пляшок вартістю майже  290 тисяч гривень прикордонники Луганського загону зупинили на контрольному посту «Щастя».