• In English
 • Претендентів на будівництво обходів трьох населених пунктів на автомобільній дорозі М-03 Київ - Харків - Довжанський назвуть наживо
  опубліковано 22 січня 2016 року о 12:25

  Перелік компаній – потенційних підрядників для виконання робіт з будівництва обходів сіл Покровська Багачка і Білоцерківка, а також першої черги обходу м. Полтава буде оприлюднений 22 січня 2016 року – розкриття пропозицій учасників конкурсних торгів транслюватиметься наживо на офіційному веб-сайті Укравтодору о 15:30.

  Представлення тендерних пропозицій дорожніх компаній у публічному форматі відбуватиметься не вперше. Практика on-line трансляцій подібних заходів, запроваджена Головою Державного агентства автомобільних доріг України Андрієм Батищевим, має на меті значно збільшити прозорість у сфері державних закупівель в дорожній галузі.

  Голова Укравтодору переконаний: «кожен громадянин України має право знати хто і у який спосіб здійснюватиме ремонт українських доріг, а потенційні учасники – скільки коштує виконання тих чи інших видів робіт у конкурентів».

  Саме тому присутніми на заході, окрім компаній-учасників, можуть бути будь-які дорожні підприємства та організації, котрі вивчають ринок і бажають стати учасниками тендерів у майбутньому, а також представники ЗМІ та громадськості.

  «Зміна формату процесу здійснення державних закупівель «за зачиненими дверима» на «наживо» має продемонструвати дорожнім організаціям всього світу прозорість механізму визначення переможців, збільшивши кількість учасників торгів, а отже й конкуренцію, що сприятиме зниженню вартості робіт», – неодноразово наголошував А.Батищев.