• In English
 • Уряд запрошує зацікавлені сторони для консультацій щодо оновлення національного плану заходів з виконання Угоди про асоціацію
  опубліковано 21 січня 2016 року о 19:02

  З 1 січня 2016 р. розпочалося тимчасове застосування розділу IV «Торгівля і питання, пов’язані з торгівлею» Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

  На виконання доручення Прем’єр-міністра України Урядовим офісом з питань європейської інтеграції, спільно з Мінекономрозвитку, іншими міністерствами та органами державної влади розроблено проект плану заходів з імплементації розділу IV “Торгівля і питання, пов’язані з торгівлею” Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

  Зазначений проект має на меті оновити діючий План заходів з імплементації Угоди про асоціацію з урахуванням результатів роботи у 2014-2015 роках та початку застосування положень щодо зони вільної торгівлі з 1 січня 2016 року.

  План заходів містить завдання у сферах технічного регулювання, санітарних та фітосанітарних питань, інтелектуальної власності, державних закупівель, митних питань тощо та враховує оновлення актів законодавства ЄС, що відбулося з часу закінчення переговорів про укладення Угоди про асоціацію.

  Затвердження проекту розпорядження дасть можливість міністерствам, центральним і місцевим органам виконавчої влади та іншим органам державної влади здійснити послідовні та взаємоузгоджені заходи з виконання Угоди про асоціацію в частині підготовки до започаткування зони вільної торгівлі між Україною та ЄС.

  Запрошуємо усі зацікавлені сторони надати свої пропозиції, зауваження та коментарі до проекту плану заходів.

  З проектом можна ознайомитися та надати пропозиції на сайті civic.kmu.gov.ua та Урядовому порталі (пропозиції щодо проекту плану заходів можна також надавати на електронну пошту GOEI@kmu.gov.ua).