• In English
 • Держфінінспекція в Дніпропетровській області за 11 місяців 2015 року відшкодувала втрат на 25 млн. грн.
  опубліковано 23 грудня 2015 року о 10:34

  Фахівці Держфінінспекції в Дніпропетровській області протягом січня-листопада 2015 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму понад 25 млн. грн.

  За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 165 управлінських рішень.

  До суду пред’явлено 76 позовів щодо відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 133 млн. грн.

  За матеріалами контрольних заходів, а також за результатами участі фахівців інспекції в перевірках, що їх проводили правоохоронні органи, розпочато 54 досудові розслідування і вручено 17 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  До підприємств, установ та організацій, під час ревізій яких виявлені порушення, застосовано понад 100 фінансових санкцій, таких як зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунках та призупинення бюджетних асигнувань.

  За порушення фінансової дисципліни 353 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 107 – до дисциплінарної та матеріальної, 2 осіб звільнено із займаних посад.